Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Nawojowa Góra

Dnia 01.06.2017. WYCIECZKA wszystkich grup do

kina Sokół w Trzebini

na przedstawienie teatralne pt. Plastusiowy Pamiętnik”.

Koszt 30,00 płatne celem rezerwacji biletów, gotówką, w nieprzekraczalnym terminie u wychowawcy grupy do dnia 25.05.2017. czwartek.

Proszę o wyliczoną kwotę.

W przypadku nieobecności dziecka na wycieczce koszty nie są zwracane, gdyż liczone są proporcjonalnie do ilości uczestników. Zakładam że wszystkie dzieci, tak jak w zeszłym roku pojadą.

Kto z Państwa nie chce się narażać na ewentualne straty wpłaty proszę by nie zapisywał dziecka na wycieczkę.

W tym dniu proszę przyprowadzić dzieci PUNKTUALNIE do godziny 7.50.

Śniadanie 8.00

Odprawa, zasady bezpieczeństwa 8.30

Wyjazd pierwszego autokaru 8.45

Można zabrać plecaki z prowiantem.

Pieniążki nie będą dzieciom potrzebne.

Nawojowa Góra

31.05.2017. środa godzina 13.00

Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na przedstawienie teatralne                                                             pt. „Smok Wawelski”.

Młoszowa

01.06.2017. czwartek godzina 10.30

Dawno temu był sobie pewien znany i wspaniały gród, którym władał król Krak. Jego poddanym żyło się dobrze i bezpiecznie, ale niestety nagle w mieście spadła ogromna tragedia.

Pewnego dnia na zboczu wzgórza wawelskiego w jamie osiedlił się wielki i przerażający smok. Był bardzo duży, pokryty łuskami. Miał straszne zęby, a co najgorsze był ciągle głodny. Polował więc na zwierzęta i ptactwo domowe. Ale po jakimś czasie w królestwie nie było już żadnych zwierząt, a bestia wciąż był głodna. Wtedy król zdecydował, że będzie składał ofiary z ludzi, ponieważ nie widział innego wyjścia z tej trudnej sytuacji. Zwołał nawet radę swoich podwładnych i nakazał im pokonanie smoka, ale  niestety im się nie udało.

Wtedy król wysłał parobków, by ogłosili w całym grodzie, że poszukiwany jest śmiałek, który pokona bestię. Jeśli mu się uda, otrzyma wspaniałą nagrodę. Kiedy wieść rozeszła się wśród ludzi wielu odważnych zgłosiło się, by stanąć do walki z potworem. Kolejno walczyli, ale nikt nie zdołał zabić smoka. Król był zrozpaczony, nie wiedział, co powinien zrobić. Wtedy do miasta przybył pewien ubogi młodzieniec, Szewczyk Dratewka. Dowiedział się o problemie w grodzie i postanowił, że sam stanie do...

Środa 26.04.2017.

będzie we wszystkich grupach

dniem koloru ZIELONEGO.

Również z tej okazji w piątek 21.04. przedszkolaki sadziły kwiaty.

Serdecznie zapraszamy na

KIERMASZ WIELKANOCNY

który odbędzie się w poniedziałek i wtorek

w naszym przedszkolu.

Specjalnie dla dzieci w środę będzie

katecheza tematyczna

na temat Świąt Wielkanocnych.

W czwartek i piątek przedszkole pełni dyżur

w grupach mieszanych wiekowo

ze względu na liczne wyjazdy świąteczne uczniów.

05.04.2017. - środa

Zapraszamy chętne dzieci do udziału w wewnętrznej

przedszkolnej olimpiadzie sportowej

na powitanie wiosny.

Obowiązuje wygodny sportowy strój i chęć zabawy:)

Na sportowców czekają kolorowe nagrody J

Zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie teatralne pod tytułem:

„Czerwony Kapturek”

W wykonaniu Studia Małych Form Teatralnych SZTUKA

29.03.2017. środa

Tytułem baśni jest przezwisko małej, ślicznej dziewczynki. „Czerwony kapturek” to nakrycie głowy, które chroni ją przed słońcem i deszczem. Dziewczynka nie rozstaje się z nim, ponieważ zostało wykonane przez ukochaną babcię. Pięknie w nim wygląda. Wszyscy nazywają ją Czerwonym Kapturkiem, nie pamiętając o jej prawdziwym imieniu. Tematem utworu jest niebezpieczna przygoda, którą dziewczynka przeżyła na skutek swojej naiwności, zbytniej ufności i niesłuchania przestróg matki. Spotkanie z wilkiem omal nie skończyło się tragicznie, gdyż przez nieostrożność dziewczynki wilk połknął zarówno ją, jak i babcię. Na szczęście obie uratował gajowy.

Zbliża się PIERWSZY DZIEŃ WIONY !!!

Z tej okazji prosimy o przyniesienie rzeczy                                                                                                      niezbędnych do zrobienia MARZANNY do dnia 15.03.2017.

marzec 2017

Zielone Przedszkole

Z okazji Międzynarodowego DNIA KOBIET składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Zainteresowanym przypominamy,

że spotykamy się 11.03.2017. (sobota)

w restauracji, punktualnie o 19.00.