Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Piknik Rodzinny

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na PIKNIK

z okazji zakończenia roku przedszkolnego dnia 28.06.2018. (czwartek)

w godzinach 16.00-19.00 w Młoszowej ul. Krakowska 285

Atrakcje:

- dmuchańce

- mini ZOO

- zjazd linowy

-park trampolin

- ognisko na którym samodzielnie można upiec kiełbaskę

- boisko do piłki nożnej i siatkówki

Należy zabrać:

-plecak z prowiantem według uznania ,

- kiełbaskę na ognisko (+ pieczywo, napoje, talerzyk jednorazowy, sztućce)

-koc piknikowy.

Piknik odbędzie się na terenie

Gospodarstwa Agroturystyczngo Red Raj Relaksowisko

ze względu na jego rozmiar formalnie dziecko podczas całego czasu trwania imprezy przebywa pod opieką swoich rodziców, którzy biorą za niego pełna odpowiedzialność.

W przypadku niepogody podamy rozwiązanie alternatywne.

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na przedstawienie teatralne pt. „To już lato, co Ty na to?”

Z cyklu "Cztery pory roku"

Środa 30.05.2018.

Świstak przyjeżdża nad morze na wakacje. Gdy wchodzi na plażę zrywa się sztorm i porywa mu walizkę z rzeczami, do których Świstak jest bardzo przywiązany. Chcąc je odzyskać - za radą Lata - zaczyna zwiedzać okolicę szukając swoich rzeczy.

Zamiast nich znajduje różne przedmioty, które zginęły poprzednim plażowiczom. W końcu decyduje się wrócić do siebie w góry, a znalezione cudze rzeczy zostawia w biurze rzeczy znalezionych, w którym, jak się okazuje, ktoś inny pozostawił znalezione przypadkiem rzeczy Świstaka.

W tym dniu na dzieci czeka również okolicznościowy upominek :)

24.05.2018. (czwartek)

organizujemy wycieczkę do kina Sokół do Trzebini na bajkę pt.: „Gang Wiewióra 2”

ŻYWA MASKOTKA

wywołuje uśmiech nie tylko na twarzach dzieci:)

W dniach 16-17 maja będzie gościć w naszym przedszkolu.

Dzieci będą miały okazję nie tylko dotknąć, ale także pobawić się, zatańczyć, zrobić pamiątkowe zdjęcia. Nasz pluszowy bohater towarzyszył nam cały rok podczas pracy z podręcznikami.

Zapraszamy na przedstawienie teatralne

pt. „Świstaka tropy na zachodzie Europy”.

Poniedziałek 14.05.2018.

Przedstawienie, które ma na celu przybliżenie najmłodszym dzieciom pojęć: EUROPA i UNIA.

ŚWISTAK podróżuje po Europie i zwiedza zachodnie kraje: WIELKĄ BRYTANIĘ, FRANCJĘ, HISZPANIĘ.

Dzięki pani o imieniu UNIA poznaje najbardziej charakterystyczne dla danego kraju budowle, słynne na całym świecie, jak BIG BEN, czy wieża EIFLA. Poznaje również zwyczaje panujące w danym kraju i występujący tam klimat.

Jednocześnie przedstawienie uświadamia dzieciom, że wszędzie jest pięknie i wszędzie jest dobrze – może nawet piękniej i lepiej – lecz najlepiej każdy czuje się u siebie!

Nawojowa Góra

Pięciolatki, Sześciolatki 25.04.2018.- środa

Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 2  w Krzeszowicach!!!

Szkoła jest Partnerem Edukacyjnym Zielonego Przedszkola.

Wspólnie realizujemy zajęcia według opracowanego programu

kompleksowego przygotowania ucznia do podjęcia nauki w szkole.

W programie m.in.:

- przedstawienie teatralne

- udział w zajęciach lekcyjnych

-  zwiedzanie szkoły

- spacer w poszukiwaniu zwiastunów wiosny, ciekawych miejsc w Krzeszowicach

Zbiórka: 7.30 – prosimy o punktualność

Nawojowa Góra

Trzylatki, Czterolatki

Wycieczka na coroczną paradę przebierańców organizowaną w ramach obchodów „Dnia Ziemi”

„Żabki, żaby i ropuchy 2018”

24.04.2018.- wtorek

Warunkiem uczestnictwa jest zielone przebranie, które dzieci zaprezentują podczas marszu.

W programie przewidziano m.in.:

- Fotobudkę

- Przedstawienie „Ale Cyrk” z występem Magika

- Występ iluzjonisty

- Pokaz wielkich baniek mydlanych

- spacer w poszukiwaniu zwiastunów wiosny

- wizyta w lodziarni

Zbiórka: 8.30

W poniedziałek 19.03.2018.

w naszym przedszkolu będzie fotograf z Gazety Krakowskiej

wykonywał zdjęcia do dodatku do gazety

poświęconemu przedszkolom.

Zdjęcia będą grupowe.

Kto z Państwa nie wyraża zgody na udział swojego dziecka w takiej sesji proszony jest o zgłoszenie tego faktu na piśmie. W pozostałych przypadkach obowiązuje zgoda, którą Państwo już wyrazili o upublicznianiu wizerunku.

Należy się również zastanowić do środy (21.03.2018.) ile egzemplarzy gazety zakupicie (cena 5,00). Gazeta z tym dodatkiem będzie dostępna tylko i wyłącznie w przedszkolach, w zamyśle stanowi pamiątkę dla rodziny, znajomych i nas DUMNYCH RODZICÓW.