Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/it-systemnet/ftp/zielone/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Wycieczka dla Trzylatków i Czterolatków Nawojowa Góra - Zielone Przedszkole

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/it-systemnet/ftp/zielone/templates/zielone7/functions.php on line 197

20.03.2018. (wtorek)

WYCIECZKA

do kameralnego Teatru Szczęście mieszczącego się w zabytkowej kamiennicy

przy ulicy Karmelickiej 3 w Krakowie

dla

TRZYLATKÓW I CZTEROLATKÓW

na spektakl teatralny

"Ale Cyrki" i warsztaty

Poprzez odpowiednio dobrany repertuar rozbudzimy kreatywność i pasję poznawczą u dzieci. Proponujemy świetną rozrywkę a zarazem  wartości edukacyjne i dydaktyczne tak by dzieci chciały wejść z bohaterami w kolorowy i radosny świat.

"ALE CYRKI"

To spektakl - opowieść o podróży Klauna Feliksa po całym świecie i umiejętnościach, które nabył w czasie wędrówki: komicznej iluzji, żonglerki, muzykowania, tańca i pantomimy. W trakcie spektaklu poszczególni widzowie biorą udział w prezentacjach scenicznych, które zawsze kończą się salwą śmiechu. Na koniec Klaun Feliks tworzy wielką orkiestrę dziecięcą, która z wykorzystaniem takich instrumentów jak: ukulele, banjo, instrumenty perkusyjne, odgrywa brawurowo utwór muzyczny, specjalnie skomponowany na tę okazję.
Spektakl "Ale Cyrki" jest znakomitą propozycją dla dzieci, by poprzez śmiech i zabawę rozbudzać w nich chęć do nauki i poznawania nowych dziedzin, dzięki czemu mogą odkryć swoje talenty.

Występuje: Klaun Feliks.W roli Klauna Feliksa -Andrzej Talkowski- klaun, mim, artysta kabaretowy, laureatm.in. Grand Prix PAKA, otrzymał od ZASP-u tytuł Mistrza Sztuki Kabaretowej.

Posiada on ponad 20 letnie doświadczenie w pracy scenicznej i warsztatowej z dziećmi i młodzieżą.

Premiera: 1997r

Czas trwania: ok. 50-60 minut

Po spektaklu  odbędą się warsztaty na wesoło z klaunem, które obejmują rozwijające zabawy ruchowe, naukę podstaw pantomimy, żonglerki i muzykowania.

Podczas warsztatów nacisk będzie położony na naukę wiary w siebie, odkrywanie swoich talentów, poznawanie aspektów teatru ruchu, rozwijanie świadomości ciała oraz przekazu werbalnego; wspólne muzykowanie, rozwijanie umiejętności manualnych oraz wyobraźni przestrzenno - ruchowej.

Parking w centrum Krakowa znajduje się przy ul. Karmelickiej 26, na tyłach Biblioteki Wojewódzkiej.