Wizyta redaktora z Gazety Krakowskiej - Zielone Przedszkole

W poniedziałek 19.03.2018.

w naszym przedszkolu będzie fotograf z Gazety Krakowskiej

wykonywał zdjęcia do dodatku do gazety

poświęconemu przedszkolom.

Zdjęcia będą grupowe.

Kto z Państwa nie wyraża zgody na udział swojego dziecka w takiej sesji proszony jest o zgłoszenie tego faktu na piśmie. W pozostałych przypadkach obowiązuje zgoda, którą Państwo już wyrazili o upublicznianiu wizerunku.

Należy się również zastanowić do środy (21.03.2018.) ile egzemplarzy gazety zakupicie (cena 5,00). Gazeta z tym dodatkiem będzie dostępna tylko i wyłącznie w przedszkolach, w zamyśle stanowi pamiątkę dla rodziny, znajomych i nas DUMNYCH RODZICÓW.