Znalezione obrazy dla zapytania powitanie przedszkolaków po wakacjach

 

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola!

 

Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które wróciły do nas wypoczęte po wakacjach.

 

Rozpoczniemy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane. Wraz z nowym rokiem szkolnym część naszych przedszkolaków awansowała  do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się ze swoimi długo niewidzianymi kolegami, koleżankami i paniami. Szczególnie ciepło witamy nasze Maluszki, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji, mamy nadzieję,że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę. My - nauczyciele i pozostali pracownicy -  wraz z rodzicami dołożymy wszelkich starań, aby okres adaptacji był jak najkrótszy. Pamiętajmy jednak, że czasami musi upłynąć trochę czasu zanim maluszki nam zaufają i poczują się jak w domu.Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków. O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej i FB.