8.11.2016. wtorek Nawojowa Góra ; Młoszowa

Zielone Przedszkole ma zaszczyt zaprosić na widowisko pt.

„Przyjaźń to skarb”

 

Razem ze zwierzętami zamieszkującymi las wyruszamy na poszukiwanie skarbu! Po drodze czeka nas wiele przygód i wyzwań. By znaleźć prawdziwy skarb trzeba pokonać wiele przeszkód, czeka nas rozwiązanie trudnych zagadek  ale też śpiewanie piosenek oraz wspólna zabawa. W lesie radą i pomocą w poszukiwaniach będą nam służyć sowa, krasnal, oraz wiewiórka – w końcu prawdziwy skarb można znaleźć tylko wspólnymi siłami.  Nie ma tu miejsca na brak współpracy i egoizm. Wbrew pozorom odnaleziony skarb to nie zabawki, cenne przedmioty czy kosztowności ale Przyjaźń, taka prawdziwa, przez duże „P”, której zawsze towarzyszy otwarcie się na drugiego człowieka, tolerancja oraz umiejętność przebaczania za popełnione w stosunku do nas błędy i niewłaściwe zachowanie.   

Przedstawienie z założenia ma uczyć i bawić.

 życzę udanego odbioru

Dyrektor