Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/it-systemnet/ftp/zielone/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Dzień Głośnego Czytania - Zielone Przedszkole

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/it-systemnet/ftp/zielone/templates/zielone7/functions.php on line 197

 29 września 2017 -PIĄTEK

W dniu dzisiejszym odbędzie się w naszym przedszkolu

Dzień Głośnego Czytania , organizowany w ramach akcji

"Cała Polska Czyta Dzieciom".

Tego dnia będziemy czytać książkę Wojciecha Widłaka "Pan Kuleczka - Dom". Dzieci poznają Pana Kuleczkę - idealnego dorosłego. Jest tolerancyjny , ale uczy poszanowania reguł. Zawsze jednak można liczyć na jego wybaczający uśmiech. Jego podopiecznymi są kaczka Katastrofa , pies Pypeć i mucha Bzyk - Bzyk. Każde z nich, choć bardzo się różnią , ma swoje miejsce w sercu Pana Kuleczki , który umie sobie poradzić z rozbrykaną Katastrofą, wymyślić interesującą zabawę  dla spokojnego Pypcia i przyciągnąć uwagę rozlatanej Bzyk - Bzyk. Bo w domu Pana Kuleczki nigdy nie jest nudno.

Seria książek "Pan Kuleczka" znajduje się na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez fundację ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom.