Oświadczenie - Zielone Przedszkole

„Mając na uwadze niedawną kampanię nieprzychylnych opinii kierowanych pod adresem personelu placówki, jej kierownictwa i w stosunku do części Rodziców naszych podopiecznych, których wyrazem było szereg wypowiedzi zamieszczonych na profilu społecznościowym przedszkola oświadczamy, iż szanując wolność wypowiedzi i prawo do krytyki nie zamierzamy wdawać się w polemikę z treściami, których poziom odbiega od kanonów dobrego smaku. Cieszymy się zarazem, iż w oczach zdecydowanej większości nasz wysiłek wychowawczy znajduje pozytywny oddźwięk,  dochodzą do nas wyrazy zaufania i wsparcia, za co serdecznie dziękujemy. Deklarujemy, iż w dalszym ciągu, w ścisłej współpracy z Rodzicami, którzy są dla nas najwyższym autorytetem będziemy dokładać wszelkich starań, by Wasze dzieci znajdowały w naszym przedszkolu miejsce przyjazne, pełne dobroci i domowego ciepła.”